בניית אתרים

אודות

אתר-טוב הוקמה ע"י אתי בר פיתוח והדרכות.

אתי בר פיתוח והדרכות הוקמה בשנת 2004, ומנוהלת ע"י אתי בר, מנתחת מערכות ומתכנתת בעלת ניסיון עשיר של מעל  17 שנה בהיי-טק. במהלך השנים פיתחה בר ראיה מערכתית הנשענת על יכולותיה בתחום של ניתוח ופיתוח מערכות, ניהול פרוייקטים, והדרכת קבוצות משתמשים.
ניסיונה הרב בעבודה מול ארגונים גדולים במשק כגון: ג'ון ברייס מערכות, התאחדות התעשיינים ואלתא, משמש היום גם עסקים קטנים ובינוניים.

אתי בר פיתוח והדרכות משתמשת ביחס אישי, ניסיון רב וליווי מקצועי לכל אורך הדרך כדי להפוך את השימוש של לקוחותיה באינטרנט ובמחשב, מנוף של הצלחה  אישית ועסקית.

הפיכת האינטרנט והמחשב למנוף של הצלחה נעשית בשלוש דרכים:

בר אינטרנט ומסחר אלקטרוני (אתר-טוב)– הופכת את דרישות הלקוח לאתר אינטרנט ידידותי, עם חשיפה וקידום אפקטיביים. היחס האישי נמשך גם בתום העבודה במעקב וטיפים להמשך קידום האתר. ניתן לבנות אתר תדמיתי סטטי או עם מערכת לניהול תוכן, ולהוסיף סרטוני וידאו או פרסומות. לאתר ניתן להוסיף גם חנות או גלריה בהתאם לצורך.
היכנסו עכשיו להתרשמות מתיק העבודות בבניית אתרים

מדריך השפלה לעסקים – פורטל אינטרנט לבידור, בילוי ופנאי המרכז עסקים מאיזור השפלה.
הצטרפות חינם לאינדקס העסקים בפורטל, מאפשר לך להגדיל את מאגר לקוחותיך על ידי חשיפת העסק ו/ או האתר שלך לעיני מספר רב של לקוחות פוטנציאליים.
המפרסמים בפורטל נהנים מהקידום הכללי של האתר, וכך משיגים חשיפה טובה יותר.
הפורטל מכיל אינדקס עסקים, לוח מודעות, פורום, מידע על אירועי תרבות ובידור, כתבות ועוד.
הצטרפו עכשיו חינם למדריך העסקים של השפלה

אתי בר הדרכות – הדרכות אישיות או קבוצתיות בתחום האינטרנט והמשרד הממוחשב. ניסיון רב עם אוכלוסיות שונות ועבודה עם מבוגרים. כל ההדרכות מתקיימות תוך הקפדה על הרבה סבלנות ויחס אישי. מגוון הדרכות וקורסים כגון: קורסי אופיס ואינטרנט למבוגרים, קורסים לבניה, קידום ותחזוקה של אתרים. את הקורסים ניתן להעביר במסגרת אתי בר פיתוח והדרכות או באתר הלקוח.
הכנסו לאתר ההדרכות והקורסים .

שירות מקצועי, יחס אישי – ולהצליח ביחד!